• Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie przez Agencji Rozwoju Innowacji SA danych osobowych, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych
    (t.j. Dz. U. 2002 Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).facebook
google+

Pożyczki dofinansowane z UE

Dla przedsiębiorstw szukających atrakcyjnej, alternatywnej formy finansowania inwestycji oferujemy doradztwo i pomoc w uzyskaniu preferencyjnych pożyczek dotowanych przez fundusze UE, o atrakcyjnym, niskim oprocentowaniu, umożliwiających szybki rozwój przedsiębiorstw.

Pożyczka może być przeznaczona na realizację celów inwestycyjnych. To idealne rozwiązanie zarówno dla nowo powstałych firm , tzw. Start-upów, jak i dla firm już działających. Z oferty mogą skorzystać mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa - maksymalnie do łącznej kwoty 1 mln PLN (w przypadku kilku projektów inwestycyjnych) lub do kwoty 500 tys. PLN w przypadku pojedynczego projektu. Istnieje możliwość karencji w spłacie kapitału do 6 m-cy. Okres pożyczki to maksymalnie 60 miesięcy. Preferencyjne oprocentowanie na poziomie 2% rocznie.  
Zapytaj o szczegóły


Dlaczego warto skorzystać z pożyczek?

  • Koszt finansowania jest niższy niż koszt kapitału własnego.

  • Nie wymaga realizacji inwestycji poprzez angażowanie kapitałów własnych.

  • Może być przeznaczona na zakup dowolnych środków trwałych, a także na częściowe sfinansowanie nakładów na uruchomienie nowego projektu inwestycyjnego (np. na zakup środków trwałych).

  • Jest bardziej dostępna niż tradycyjny bankowy kredyt inwestycyjny.